Jaro 2012

08.04.2012 18:24

Ahoj, zdravíme všechny kamarády a přátele!

Zima je snad už konečně pryč - i když dneska se docela hlásí o slovo - tedy aspoň u nás v Krumlově od rána střídavě sněžilo a svítilo, ale zima je, že by psa nevyhnal...taky že si Merlin přišel lehnout hned ráno domů do pelíšku a vydržel tam celé dopoledne, rošťák jeden :-) A nezapomněl mi připomenout, že už jsem dlooouho dlouho nedala nic na stránky - takže napravuji....

Od Brna na podzim 2011 jsme se více méně zdržovali doma. Až teď, na jaře 2012 přijely za Merlinem dvě nevěsty - a to začátkem března. Jedno krytí dopadlo na jedničku, druhé se, i přes opakované pokusy nepovedlo - fenka prostě nechtěla - ale to se taky stává. O letošní nevěstě č.1 budu ale podrobněji informovat teprve, až se dozvím, jestli fenka zabřezla či nikoli...nechci nic zakřiknout.

Naše první letošní výstava byla 31. března 2012 v „našich“ Českých Budějovicích. S Merlinem v kruhu běhal poprvé Vašek a vyběhali si spolu krásné V1, CAC ve třídě šampionů a taky našeho prvního českého CACIBa - HURÁ! :-) Jsou to šikulkové :-)

A vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce, tak Vám všem, naši milí přátelé a kamarádi přejeme bohatou pomlázku, dobrého beránka a užijte si volno!

 

 

Kontakt

Bc. Michaela Svobodová

misa.p@email.cz

Vyšný 30
Český Krumlov
38101

+420.777698672

Vyhledávání

Junior šampion ČR

Šampion ČR

Grand šampion ČR

Rakouský šampion

2. místo v boji o titul Světový vítěz - Salzburg 2013

Středoevropská výstava Brno 2013 - vítěz pes + BOB

ostatní výsledky viz stránka "Výstavní úspěchy" 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode

Optimalizace pro vyhledávače