Tak už máme září

11.09.2011 12:40

Ahoj všichni,

   léto uteklo a my už jsme se dlouho neozvali s novinkami. Takže se teď pokusíme všechno napravit.

   Po Wieselburgu jsme v naší výstavně jarní jízdě pokračovali 23. dubna 2011, a to na výstavě u nás na jihu Čech, v Českých Budějovicích. Mezinárodka je vždycky dobře organizovaná, jen malá změna byla - vystavovali jsme poblíž hlavního vchodu do areálu Výstaviště, na středové ploše mezi silnicemi, kde bylo docela parno. Ale auta se nám povedlo zastrčit do stínu, takže vše proběhlo v klídku a pohodě. Odvezli jsme si V1, CAC.

   Poté následovala 30. dubna 2011 Hlubocká krajská výstava. Na náš vkus pokulhávala organizace - příjezd aut do areálu komplikovalo a zpomalovalo rozdávání veškerých papírů přímo u vjezdu, takže mnozí z návštěvníků stáli v koloně na hlavní silnici ještě v době, kdy už se měla výstava zahajovat. Nám pak dokonce sdělili, že naše papíry kamsi zašantročili, takže jsme stejně vjížděli do areálu bez nich a dostali je až po jejich nalezení. Dostali jsme V1, VT, KV a začalo čekání na odpolední soutěže. S těmi začali pořadatelé o více jak hodinu později, než bylo v propozicích. Asi čekali na tu bouřku, co se přihnala. Ale pasteveckým plemenům to prý nevadí a páníčci to musí vydržet. Takže jsme ukazovali promočené a urousané psy místo čistých a upravených. No nic - přežili jsme :-) a nakonec jsme si i vyhledali u stanu rozhodčích dobře schovanou památeční cedulku s krajským výtězem :-).

   Následovalo Konopiště. Počasí, prostředí i super - výsledek V2, res CAC.

   Druhý víkend v květnu - resp. 14. a 15. května 2011 jsme přepadli Káťu Rychetskou a byla skvělou hostitelkou - ještě jednou díky za azyl. :-) Z mezinárodky jsme si odvezli V1, CAC a res. CACIB. Druhý den na klubové výstavě pan rozhodčí rozhodl, že jsme výborní a že budeme třetí, takže V3.

   Přes léto jsme dodělávali bydlení a Váša kurýroval záda. Takže na další výstavu jsme vyrazili až teď, 10. září 2011, na speciálku do Slanýho. Počasí nám přálo, sešlo se padesát hafanů a my si z konkurence šesti psů v otevřené třídě odvezli V3.

   Pokud se s Merlinem (a taky s námi :-)) budete chtít vidět, buď zajeďte na kafe nebo na výstavu do Českých Budějovic. Tu máme doslova za rohem, takže tu nemůžeme chybět. Takže 8. října v Budějkách páček shledáček! Haf, haf! :-)

 

 

Kontakt

Bc. Michaela Svobodová

misa.p@email.cz

Vyšný 30
Český Krumlov
38101

+420.777698672

Vyhledávání

Junior šampion ČR

Šampion ČR

Grand šampion ČR

Rakouský šampion

2. místo v boji o titul Světový vítěz - Salzburg 2013

Středoevropská výstava Brno 2013 - vítěz pes + BOB

ostatní výsledky viz stránka "Výstavní úspěchy" 

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode

Optimalizace pro vyhledávače